مهر زنی حرارتی هولوگرام
مهر زنی حرارتی هولوگرام
۱۳۹۶-۰۴-۰۴
راهکارهای هولوگرافیک
راهکارهای هولوگرافیک
۱۳۹۶-۰۴-۱۸
موی هولوگرافیک

 موی هولوگرافیک چیست؟

زیبایی افسانه­ ای(unicorn)اخیرا به یک اهمیت عمده تبدیل شده است و شما به این زودی­ ها شاهد نخواهید بود که این گرایش فروکش کند و فقط شما نیستید که این کار را می­کنید.همین حالا در زمان فصل جشنواره­ و فستیوال،یک شور و احساس ویروسی و فراگیر،قلب اینترنت را دزدیده است.موی هولوگرافیک جدیدترین گرایش در ارتباط با مو است و من به شما قول می­دهم که وقتی شما یک نگاه اجمالی به این موهای رنگی زیبا(dye jobs)بیندازید،دیگر چشمتان را از آن برنخواهید داشت.

موی هولوگرافیک

ویژگی های موی هولوگرافیک

برای خود وقت خالی تنظیم کنید،چون قرار است شما همه روزه در این عکس­ها بدرخشید. موی هولوگرافیک مانند  یک یال رنگین کمانی(rainbow mane) به نظر می رسد ، این نوع مو ها  دارای افکت چندبعدی است یعنی اینکه که رنگ­ها بسته به این که شما از کدام زاویه نگاه می­کنید می­توانند تغییر کنند. مانند اینکه شما از  طریق یه منشور به یک شخص نگاه کنید،شبیه این خواهد بود.جالب است،نه؟

نحوه به وجود آمدن موهای هولوگرافیک

موهای هولوگرافیک با تکنیکی به نام رنگ­زنی دست فشرده(hand-pressed coloring)به دست می آید.به گفته­ ی رنگشناسان این پروسه این گونه انجام میشود  که طراح(stylist) الگوهای مختلفی روی یک تکه از Plexiglas با رنگ(dye)نقاشی می­کند و سپس یک قسمت از مو را درون شیشه قرار می­دهد که رنگ را به پهلوی(strand)شما انتقال می­دهد.نتیجه­ ی نهایی به وجود آمدن موهای رنگی زیبا می باشد که چیزی شبیه جادو خواهد بود.خودتان نگاه کنید.ولی آماده باشید که به ورطه­ ی موی هولوگرافیک پرتاب شوید،عکس­هایی که با این موها گرفته می شود خیره کننده و زیبا هستند.

موی هولوگرافیک

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *