نوار امنیتی هولوگرام چیست؟

کاغذ چاپ هولوگرام
کاغذ چاپ هولوگرام چیست
۱۳۹۶-۰۳-۱۶
تکنیک جدید چاپ هولوگرام
۱۳۹۶-۰۳-۲۸
نوار امنیتی هولوگرام

نوار امنیتی هولوگرام چیست؟

نوار امنیتی هولوگرام ( مهر امنیتی هولوگرام) دارای نشانگر خدشه با بالاترین ضریب امنیت می باشد.نوارهای هولوگرامی ( مهر هولوگرام) دارای طرح ها و تصاویر هولوگرافیک سفارشی است که رنگ, شدت و شکل تصویر با تغییر زاویه ی دید تغییر می کند.  تصاویر هولوگرافیک می توانند وضوح تصویر بالای ماتریکس نقطه ای داشته که با تصاویر دوبعدی و یا سه بعدی هولوگرافیک ترکیب شده اند. افکت ماتریکس نقطه ای در بین سایر تصاویر هولوگرافیک افکت حرکتی بالایی دارد. هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی دارای عمق تصویر بسیار خوبی هستند.متون مخفی تنها با لیزرخوان قابل رویت هستند. متون بزرگ را می توان با کمک ذره بین به راحتی دید.

نوارهای امنیتی هولوگرام را می توان برای هرنوع کاربردی شخصی سازی کرد ( دولتی, نظامی, صنعتی تجاری). آنها “نشانگر خدشه” دارند و یا به شما نشان می دهند که محصول باز و یا دستکاری شده است. این محصولات ترکیبی از امنیت و ظاهر زیبا هستند.  متون مخفی و قابل شخصی سازی توسط دستگاه های لیزر قابل خوانش هستنند و برای جلوگیری از جعل و حفاظت از برند کارایی بسیار دارند.

کاربرد های نوار امنیتی هولوگرام

نوار امنیتی هولوگرام طرحدار مخصوص مهر و موم روی جعبه ها, کارتن ها و یا پاکت های نامه طراحی شده اند. زمانی که این نوار باز شود واژگانی مانند ” اریجینال, باز شده و یا کنسل” روی آن ظاهر می شود.برای جعبه, کارتن و پاکت نامه بالاترین میزان امنیت را دربردارند.

نمونه تصاویر نوار امنیتی هولوگرام

نوار امنیتی هولوگرام
نوار امنیتی هولوگرام

برچسب امنیتی
برچسب ضد سرقت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *