جلوگیری از جعل و تقلب اسناد و مدارک

چاپ برچسب های هولوگرامی
چاپ برچسب هولوگرامی مانع جعل و تقلب
۱۳۹۵-۰۸-۲۴
کاغذ های ضد کپی
چاپ گواهینامه ها با کاغذ های ضد کپی
۱۳۹۵-۰۹-۱۵

روشهای جلوگیری از جعل و تقلب اسناد و مدارک

جعل و تقلب در اسناد یکی از نگرانی های مهم و اصلی بیشتر سازمان ها همچون دانشگاه ها، کسب وکارها و بیمارستان هاست. تکثیر گواهینامه یکی از مسائل و مشکلات روبه رشدی است که می تواند مشکلات جدی در جامعه ایجاد کند. به عنوان مثال، ممکن است افرادی در شرکت استخدام گردند که هیچ گونه صلاحیتی برای گرفتن شغل مورد نظر و ورود به آن را ندارند. در این مقاله قصد داریم نحوه  جلوگیری از این موضوع را با هم مرور کنیم.  با استفاده از قابلیت های امنیتی متعدد می توان جلوی چنین سوءاستفاده هایی را  گرفت. برای کمک به حفظ شهرت و اعتبار موجود در میان مشتریان، می توان از تکنیک های مختلفی برای اثبات هویت کارمندان و مدارک آن ها استفاده کرد. رویکرد انعطاف پذیر بدین معنی است که مشتریان شرکت می توانند یک گواهینامه معتبر دریافت کنند و همین امر باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود.

گواهینامه های چاپی ممکن است در برگیرنده موارد زیر باشد:

هولوگرام های امنیتی

فویل های فلزی و هولوگرام ها نه تنها باعث می شوند گواهینامه موجود ظاهر بصری زیبا و جذابی داشته باشد، بلکه باعث می شوند سند مورد نظر از امنیت بالایی برخوردار گردد.  این روش مقرون به صرفه می تواند رویکرد امنیتی عمومی باشد. باید به خاطر داشته باشید که هولوگرام ها معمولا از روی یک هولوگرام مستر ایجاد می شوند که امکان تکثیر و جعل در آن ها بسیار دشوار خواهد بود.

برچسب های کاغذی با واتر مارک کنترل شده

پیگیری برچسب های کاغذی که در برگیرنده واتر مارک منحصر به فرد هستند، سازمان ها را قادر می سازد نحوه به کار گیری گواهینامه و امنیت آن را مورد بررسی قرار دهند. اینکار مانع از جعل و تقلب می شود.

جوهرهای امنیتی و خلاقانه

جوهرهای امنیتی به محافظت از مواد چاپی کمک می کند. همانطور که می دانید جوهرهای متعددی همچون جوهرهای نامرئی در بازار وجود دارد که با چشم غیر مسلح نمی توان آن را مشاهده کرد و تنها زیر نور ماوراء بنفش قابل مشاهده است.  جوهرهای حرارتی که به دما حساس هستند نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

شماره های قابل تایید پیچیده

گواهینامه ها اغلب دربرگیرنده سریال هایی هستند که می توان از طریق آن موارد موجود را شناسایی کرد. برای تایید یک گواهینامه تنها کاری که سازمان باید انجام دهد تماس برقرار کردن با فردی است که نام آن در گواهینامه ذکر شده است. در چنین شرایطی می توان شماره سریال را مورد بررسی قرار داد.

مدیریت چاپ داده های اضافی

این سرویس به شما اجازه می دهد  از داده های رمزگذاری شده  برای تولید  اسناد امن استفاده کنید.

هولوگرام های امنیتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *