چاپگر هولوگرامی
چاپگر هولوگرامی
۱۳۹۶-۰۷-۲۲
راهنمای نصب برچسب های هولوگرام
راهنمای نصب برچسب های هولوگرام
۱۳۹۶-۰۸-۰۷
تاریخچه هولوگرافی

تاریخچه هولوگرافی

هولوگرافی توسط گابور به عنوان یک پیشرفت برای میکروسکوپ الکترونی پیش بینی شده بود,اما بعد از یک دهه توسعه دهندگان بریتانیایی آنرا نوعی امور بی فایده و پرهزینه نامیدند که کارایی ندارد . در همان زمان محققان آمریکایی و شوروی به گونه ای مخفیانه در حال توسعه ی یک برنامه جنگ سرد بودند . با گذشت رایانه های الکترونیکی نامساعد با استفاده از پردازش تصویر هولوگرافی پتانسیل خوبی را نشان داد ,اما نمیتوانست عموما مورد تصدیق قرار گیرد .
درعوض صنعت مهندسی این تکنولوژی را به عنوان (عکاسی سه بعدی بدون لنز ) در دهه ۱۹۶۰ منتشر کرد و پیش بینی کرد که عکاسی سنتی میتواند جایگزین شود و تلوزیون های هولوگرافی فیلم های خانگی حتمی بودند .شرکت ها و آزمایشگاه های تحت حمایت دولت مشتاقانه به کشف پتانسیل این میدان پرداختند از جمله تولید ۱۰۰۰PHD / 7000 امتیاز انحصاری / ۲۰۰۰۰ مقاله بود.

تاریخچه هولوگرافی

کاربرد های هولوگرام

از دهه ۱۹۷۰,هنرمندان و صنعتگران شروع به گرفتن هولوگرام ها به عنوان یک فرم هنری و زیبایی های دکوراسیون منازل کردند که آن منجر به موجی از نمایشگاه های عمومی و کارهای دستی سوق داده شد . کار آفرینان جذب پیشرفت و سود تضمین شده ی آن شدند و به همین دلیل به این حوزه پیوستند.
فیزیکدان,استفن بنتون از شرکت پالاروید و موسسه فناوری ماساچوست ایمان خود را بر این اساس بیان کرد (یک تصویر رضایت بخش و موثر سه بعدی )او گفت (این یک حدس و گمان تکنولوژیکی نیست بلکه اجتناب ناپذیری تاریخی است)
هولوگرام ها برای تصاویر مجله و تابلو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرفتند که برای تبلیغات خوب بود.وصله های امنیتی (نوعی برنامه امنیتی برای رایانه ) هولوگرافی بر روی کارت های اعتباری و یادداشت های بانکی وجود داشت .

لمینیت شفاف کارت PVC

برچسب امنیتی
برچسب ضد سرقت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *