هولوگرام های کارت pc
رویکرد جدید هولوگرام های کارت PC
۱۳۹۳-۱۰-۰۸
هولوگرام
هولوگرام با سطح امنیتی تجاری(اختصاصی)
۱۳۹۳-۱۰-۱۵
هولوگرام original

انواع هولوگرام با سطح امنیتی تجاری

هولوگرام هایی که در سطح امنیتی تجاری ارائه می شوند را می توان در دو دسته معرفی و عرضه کرد:

  1. هولوگرام طرح عمومی
  2. هولوگرام طرح اختصاصی

هولوگرام طرح عمومی چیست؟

این نوع هولوگرام ها، دارای نوشته هایی پیش فرض هستند که در برخی موارد با طرح ها و گیلوش های منحصر به فرد،  نیز تلفیق شده اند. این نوشته ها عموما GENUINE ، ORIGINAL، OK و … غیره هستند که با توجه به کاربرد مشتری، انتخاب و تولید می شوند.

از آنجایی که این نوع هولوگرام ها دارای طراحی آماده وپیش فرض هستند و ابعاد عرضه آن ها مشخص می باشد، بدیهی است که زمان و هزینه تولید، کاملا متفاوت و کم تر از طرح های اختصاصی می باشد. می توان روی این برچسب ها، پس از تولید، اطلاعاتی از قبیل شماره سریال یا لوگو چاپ کرد که البته این اطلاعات خاصیت امنیتی و هولوگرامی ندارد.

پر واضح است که در هولوگرام های طرح عمومی، به هیچ وجه امنیتی مانند طرح های اختصاصی وجود ندارد و به نوعی جنبه دکوراتیو و یا در مواردی فرمالیته و نمایشی دارد. با این حال نیاز بخشی از بازار مصرف را تامین می کند. مخصوصا اگر با زیر لایه های تخریب شونده سفارش داده شود، می تواند نیاز به امنیت و اطمینان از پلمپ را کاملا براورده کند.

در بخش بعدی در مورد هولوگرام های تجاری با طرح اختصاصیبخوانید.

نمونه هولوگرام با سطح امنیتی تجاری با طرح های عمومی که در فویل های متنوع و رنگی تولید شده اند. (نمونه ها متعلق به شرکت بعدنگار ایرانیان- ایران هولوگرام – می باشد.)

هولوگرام

 

هولوگرام GENUINE

آشنایی با برچسب امنیتی

چاپ برچسب امنیتی
تولید برچسب امنیتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *