تکنولوژی HoloEmboss
هولوگرام و تکنولوژی HoloEmboss
۱۳۹۲-۰۸-۱۳
هولوگرام برای اختلال بینایی
۱۳۹۲-۰۸-۱۶
هولوگرام جدید Holosense

هولوگرام جدید Holosense

هولوگرام جدید Holosense یکی از شرکت های تولید کننده لیبل، نوآوری جدیدی را معرفی کرده است. این شرکت لوح جدیدی از لیبل های هولوگرافیک را به نمایش گذاشته است. این اثر هولوگرافیکی با تاثیر بالا و قیمت مقرون به صرفه موجب یکپارچه سازی لیبی با برچسب های ضد تقلب می شود.

لیبل های هولوگرافیک جدید با نام تجاری Holosense عرضه شده اند. این لیبل ها می توانند الگوهای بسیار زیبا از انواع هولوگرام ها را به طراحی لیبل نهایی اضافه نمایند. ترکیب این ویژگی با لیبل نهایی ظروف بسته بندی موجب افزایش تاثیر بسته بندی بر مشتریان در قفسه فروشگاه و در نهایت افزایش فروش محصول شود .

تکنولوژی Holosense

تکنولوژی Holosense را می توان به صورت یکپارچه با لیبل های موجود در خط تولید به کار برد یا اینکه به صورت منحصر به فرد به عنوان بخشی از طراحی جدید به لیبل اضافه شود . ۵ الگوی مشخص برای نصب در سطوح صاف بسته بندی از این لیبل تولید شده اند است . الگو شامل خطوط مورب، قطره باران ، شکل لوله ای ، شطرنجی و لنز کوتاه بوده که جلوه های ویژه را به عنوان یک طرح تمام شده عرضه می کنند. این بخش را می توان در مناطق انتخاب شده لیبل نصب نمود و هیچ گونه محدودیتی د رفضای نصب وجود ندارد.

لیبل های هولوگرافیک

لیبل های هولوگرافیک شرکت payne می تواند عمق را به بخش های رنگی اضافه کند  و حس خوبی را در زمان حمل و نقل و حرکت بسته بندی ایجاد نماید . این ویژگی توجه مشتریان در فروشگاه های شلوغ و قفسه های خرده فروشی پر مخاطب را جلب می کن .

شرکت ایران هولوگرام در ایران تنها تولید کننده اختصاصی این برچسب ها بوده و بر اساس سفارش مشتریان می تواند برچسبهایی را تولید نماید که در صورت کنده شدن، جمله و یا عبارت مورد درخواست آنها را بر روی کالا ظاهر شود.

هولوگرام جدید Holosense

برچسب ضد سرقت ایران هولوگرام

برچسب های امنیتی هولوگرام
اهمیت و ضرورت بارکد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *