برچسب های بارکد

هولوگرام های ترکیبی
۱۳۹۶-۰۷-۱۰
چاپگر هولوگرامی
چاپگر هولوگرامی
۱۳۹۶-۰۷-۲۲
برچسب های بارکد

 برچسب های بارکد برای مبتدیان

برچسب های بارکد یکی از بهترین راه های نگهداری سوابق موجودی و فروش هستند . قبل از آنکه شروع به استفاده از آنها کنید ,بهتر است متوجه شوید که آنان دقیقا چه هستند .
بارکد ها نماد هایی هستند که میتوانند با استفاده از سیستم لیزر یا دوربین به صورت الکتریکی اسکن شوند . اطلاعات کدگذاری شده درداخل آنها میتواند شامل شماره های محصول , شماره سریال و شماره های دسته ای باشد .هر بار که بارکد اسکن میشود , می تواند اطلاعات را به یک سیستم ارسال کند تا شما بتوانید وضعیت دقیق موجودی خود را بدانید .

چگونگی استفاده از برچسب بارکد

اما قبل از آن که شرکت شما بتواند از برچسب بارکد استفاده کند , چندین مرحله ی ضروری وجود دارد که باید دنبال کنید . اولا اگر شما قصد فروش محصولات خود را دارید , باید اعداد را به کد خود اضافه کنید . این شماره ها کلید های شناسایی GS1 نامیده میشوند . برای اختصاص دادن آنها لازم است یک پیشوند شرکت GS1 را از یک سازمان عضو GS1 بدست بیاورید . GS1 نگهداری جهانی بارکد است و برای استفاده از برچسب های بارکد , شما نیاز به بارکد شخصی خود دارید تا شرکت شما را به عنوان سازنده یا فروشنده یک محصول شناسایی کند . این کارآمدترین راه برای شناسایی پروژه های خود در سراسر زنجیره عرضه است .
زمانی که پیشوند دارید می توانید شماره های شناسایی را به اقلام منتقل کنید . سازمان عضو شما میتواند به شما کمک کند که کدام تعداد شماره های مورد نیازتان در نتیجه طول پیشوند شرکت شما تعیین شده باشد . بعد از آن باید تصمیم بگیرید که یک فرایند چاپ بارکد داشته باشید . گزینه های مختلفی برای این مرحله وجود دارد و یک متخصص چاپ میتواند در این زمینه به شما کمک کند که تصمیم بگیرید کدام رویکرد بهترین کار را برای شما انجام میدهد .
به عنوان مثال ممکن است بخواهید بارکد خود شامل اطلاعات ایستا و یا پویا _که هردو نیاز به پردازش های مختلف چاپ دارند_باشد . بارکد با داده های ایستا به طور بالقوه میتواند به صورت مستقیم بر روی بسته بندی با یک روش دیجیتالی چاپ شود . این در حالی است که اطلاعات پویا نیاز به چاپ های سنتی دارد . هنگامی که برچسب هایتان چاپ شده است بستگی به شما دارد که بخواهید از اسکن اولیه استفاده کنید . بارکدی که در POS اسکن خواهد شد بایستی از اسکن دو طرفه پشتیبانی کند . برچسب های بارکد که در انبار اسکن میشود , باید در اندازه بزرگتر چاپ شوند . زیرا که در طی فرایند توزیع نیز باید آنان را اسکن کرد .

آیا در روند تصمیم گیری بارکد به کمک نیاز دارید؟

گزینه های مختلفی در دسترس وجود دارند که هرکدام دارای عواملی هستند که برای محصولات مختلف مناسب اند . اگر نسبت به گزینه هایی که دارید میخواهید اطلاعات بیشتری جمع آوری کنید و زمانی که به جزئیات مد نظرتان پی بردیم ,مشاوره ای را تنظیم خواهیم کرد تا در آن پیرامون برچسب های بارکدی صحبت کنیم .

 برچسب بارکد

هولوگرام ارزان
هولوگرام آماده
قیمت هولوگرام

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *