برچسب های شناسایی
آشنایی با برچسب های شناسایی هولوگرام
۱۳۹۵-۱۲-۰۲
فویل های هولوگرافیک
فویل های هولوگرافیک هات استمپینگ
۱۳۹۵-۱۲-۲۲
فویل های آلومنیوم هولوگرام دار

آشنایی با فویل های آلومنیوم هولوگرام دار

تکنولوژی لیزر فویل های آلومنیوم هولوگرام دار را در ابعاد, اشکال , رنگ ها و ترکیب طراحی های متفاوتی عرضه می کند. اکثرا, این مدل از ورق آلومنیوم در صنایع داروسازی و برای بسته بندی های آلو آلو استفاده می شود. تصویر هولوگرام در فویل می ماند که در هنگام بسته بندی بسیار راحت و مقرون به صرفه است.

هولوگرافی روشی برای دریافت امواج ساطع شده از یک جسم می باشد که جمع آوری شده و بعد ها بازسازی می شود , تا بعدها در همان موقعیت و یا در مکان های دیگر و با توجه به ابزار ثبت کننده قابل شناسایی باشد.تغییر در نقطه کانونی و نیز نحوه ی سیستم بازبینی باعث می شود که تصویر تغییر کند. این مساله باعث می شود که اینگونه به نظر بیاید که جسم همچنان وجود داردظاهری سه بعدی داشته باشد .

انواع مختلفی از برچسب های ضدسرقت در بازار وجود دارد مانند برچسب های هولوگرامی چسب دار, برچسب های سه بعدی هولوگرام, برچسب های لیزرو غیره…مناسب ترین بسته بندی استفاده شده در صنایع داروسازی برگه های آلومنیومی است چرا که تصویر هولوگرام مستقیما روی سطح ورق آلومنیومی قرار می گیرد. روشی مناسب برای حک تصویر هولوگرام روی سطح فویل آلومنیوم هولوگرام دار است که آن را برای بسته بندی کپسول های دارویی بسیار مناسب می سازد. حداکثر عرض که فویل هولوگرام می تواند روی آن قرار بگیرد ۱۶۰ میلی متر است. برجسته سازی هولوگرام توسط سطحی صیقلی انجام می شود که راه حل بسیار ساده ای است.

طراحی هولوگرام ماتریکس

طراحی هولوگرام ماتریکس نقطه ای برای سنجش براق بودن هولوگرام برجسته به کار می رود. تصویر هولوگرام در ورقه های آلومنیومی نمی درخشید. امروزه , سازندگان فویل آلومنیوم هولوگرافیک کارهای امنیتی هولوگرام را نیز انجام می دهد. انواع مختلفی از فویل های آلومنیوم را ارائه می دهیم که با هر نوع نیاز و سلیقه ای هماهنگی دارد.

انتخاب فویل آلومنیوم هولوگرام دار مناسب

انتخاب برچسب بارکد باید با دقت انجام پذیرد اگر درباه ی خدمات ارائه شده ی شرکت سازنده ی بارکد مطمئن نیستید, از خدمات آن ها استفاده نکنید. شواهدی دال بر این وجود دارد که زمانی که شرکت های سازنده ی بارکد قادر به ارائه ی خدمات تا حد ممکن نیستند, شرکت متحمل زیان های فراوانی شده است. از آنجایی که برچسب بارکد با استفاده از فویل آلومنیوم هولوگرام دار کار بسیار پیچیده ای است, در تکنیک فویل آلومنیوم نمی تواند تقلب صورت پذیرد.بنابراین بهترین راه برای محافظت محصولاتان در مقابل تقلب است.

فویل های هولوگرامی را که ارائه می دهیم با تصویر شخصی سازی شده از فویل آلومنیوم می تواند با  استفاده از تکنیک های چاپ سنتی برای سازگاری با بسته بندی شما قابل چاپ است. این برگه های آلومنیومی که توسط تهیه کنندگان فویل های آلومنیومی تهیه می شوند در حیطه های مختلفی قابل استفاده است مانند:

. فویل برچسب زن

. فویل پوشش پلاستیکی

.فویل درپوش

. فویل مهر داغ

ورقه های فویل آلومنیوم می توانند به صورت های مختلف مانند هولوگرام سه بعدی ساخته شوند و با نرم افزارهای مخصوصی به صورت مسطح طراحی و ساخته می شوند. این هولوگرام ها دارای چندین تصویر هولوگرام است که پشت هم قرار می گیرند و افکت سه بعدی به آن می دهند. این مساله به علت این است که هر لایه ایجاد عمق بصری در چشم ما می کند. اساسا, تقریبا هر طرح و یا لوگو می تواند به هولوگرام دوبعدی و یا سه بعدی با عمق و انطباق تبدیل شود. با استفاده از نرم افزارهای مختلف می توان تصاویر دو بعدی و سه بعدی متفاوتی ایجاد کرد. می توانیم کار موجود را شکسته و به رنگ ها و لایه های متفاوت تجزیه کنیم که دارای ۲-۴ لایه و ۶ رنگ باشد.

فویل های آلومنیوم هولوگرام دار

آشنایی با انواع بارکد
هولوگرافی و کارکردهای آن 
هولوگرافیک 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *