هولوگرام سه بعدی از نوزاد درون رحم
۱۳۹۲-۰۶-۱۳
چرا از هولوگرام استفاده می کنیم؟
۱۳۹۲-۰۶-۲۵
هولوگرام

هولوگرام  چیست

هولوگرام برچسبی ضدتقلب و سه بعدی است که برخلاف تصاویر معمولی دارای طیف رنگ بوده و می توان تمامی رنگهای طیف مرئی را با جلوه های بصری فوق العاده در آن مشاهده نمودو همین مشخصه بارز است که هولوگرام را از تصاویر معمولی تک بعدی که دارای رنگهای ثابت می باشند متمایز می سازد.

ویژگی های هولوگرام 

هولوگرام قادر است همزمان تصاویر متفاوتی را بطور مجزا و در زاویه های مختلف به نمایش گذاشته و حجم زیادی از اطلاعات را در خود جای دهد.

هولوگرام می تواند حاوی اطلاعات و طرح هائی مخفی باشد که در حالت عادی و با نور معمولی قابل رویت نبوده و فقط با نور لیزر می توان آن ها را رویت نمود.

– هولوگرام با هیچ یک از ماشین آلات و تجهیزات شناخته شده امروزی قابل چاپ و تکثیر نبوده و هیچ یک از اسناد و اوراق بهادار دارای برچسب هولوگرام را نمی توان حتی با جدیدترین و پیشرفته ترین اسکنرها و ماشین های فتوکپی رنگی تکثیر نمود.

هولوگرام محصولی چندمنظوره است که علاوه بر کاربرد آن به عنوان برچسب ایمنی و ضد تقلب به عنوان برچسب اطمینان و شناسایی نیز بکار می رود . ضمناً بسیاری از تولیدکنندگان از هولوگرام به عنوان برچسب تزئینی نیز استفاده می نمایند چرا که هولوگرام به وسطه دارا بودن رنگهای زیبا و جلوه های بصری ویژه باعث جلب نظر خریداران و مشتریان و در نتیجه موجب افزایش فروش کالا و خدمات می گردد.

هولوگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *